Reference

Budu ráda, když mi zde napíšete vaše dojmy. Formulář najdete v dolní části stránky (klikněte zde ↓)

 

Přišlo e-mailem

Milá pani Partyková,

Obdivujem Vašu odvahu a životaschopnosť, ste veľmi šikovná, schopná a máte oči čarodejky :-) Zvládnete všetko, na čo sa date. Prajem veľa úspechov a krásny deň.

S pozdravom Brezovská


Dobrý den. Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat. Ani netušíte, jak jste mi změnila život. Je mi 23 let. Od 5 roků jsem zadrhávala. Bylo pro mě celý život složité najít si kamarády, novou práci, chodit do společnosti, … Pořád jsem se držela v pozadí, abych nemusela mluvit. Raději jsem dělala, že to nevím. Po terapii u Vás se stal zázrak. Mluvím krásně plynule a tak si začínám užívat života. Chodím po obchodech a komunikuji, zašla jsem ke kadeřnici. Celá rodina je nadšená a moc Vám děkuje. Děkuji, děkuji. S láskou Petra.


Dobrý den paní Partyková. Chci vám moc poděkovat. Dlouhou dobu mě trápil sen, jak jsem voják a zachraňuji z hořícího domu spoustu lidí. Jenže se mi nepodařilo zachránit všechny a probouzel jsem se s výčitkami svědomí, že nejsem dost dobrý. Vy jste mi při terapii nabídla jiný úhel pohledu, situaci jsme prošli znovu a já se cítím velice dobře. Dnes vím, že dělám v životě maximum a už mě netrápí, co si o tom myslí moje okolí. Děkuji, děkuji. Pavel


Milá Helenka! Dodatočne Ti prajem veľa lásky, pokoja, zdravia a vnútorného šťastia.
Nech v každom okamihu vieš a cítiš, aká si nádherná bytosť. Si úžasná, jedinečná, silná, rozdávajúca lásku a radosť. Si nebeská víla a každý, kto ťa stretne, je požehnaný. S láskou Terézia


Milá paní Partyková, píši Vám, abych Vás informovala o reakci, kterou jsem měla / nebo alespoň se domnívám/ po návštěvě u Vás. Zpočátku jsem se cítila velice lehce, odpoledne se dostavila únava, a tak jsem si lehla. Probudilo mě značné horko, zejména na zádech – zpotila jsem se a velice mě pálilo na zádech v oblasti ledvin. Cítila jsem bolest. Pila jsem čaje a opět jsem si lehla. V sobotu ráno to bylo poněkud lepší a momentálně musím říct, že bolest v ledvinách zmizela. Pokud mohu porovnat stav před návštěvou u Vás a nyní, musím říci, že se mi velice ulevilo. Srdečně Vás zdravím a děkuji. Anežka


Milá Helo,
tak jako tvé oči září nebeskou modří, tak i tvoje srdce skýtá nekonečnou moudrost.
Děkuji za sobotní seminář. Dana


Děkuji….děkuji….děkuji…..“Včera jsem byla chytrá,proto jsem chtěla změnit svět.Dnes jsem moudrá, proto měním sama sebe.“…a to díky Tobě Helenko.Děkuji…… Světlana


Až Ti bude úzko otoč se čelem ke slunci. Všechny stíny budeš mít za zády. [Werich Jan] nebo navštiv Helenku, ukáže ti, kde slunce stojí,…. Ilona


Dobrý den paní Partyková, chtěla jsem Vám poděkovat za čas, který jste mi dnes věnovala. Setkání mi bylo přínosné po všech stránkách. Ještě doma jsem se usmívala:-) Těším se na naši spolupráci. Mnoho hezkých dní. Vejchodová


Všem přeji nádherné dny! Napíši jen krátce….VDĚČNOST MI OTEVÍRÁ OČI, ABYCH DOKÁZALA VIDĚT VLASTNÍ HODNOTU.Děkuji za způsob myšlení , za to, co prožívám…..za vše… děkuji Helence.Jsem jí nesmírně vděčná!!!S


Ahoj Helo,
děkuji za příjemný a velmi přínosný včerejší den. Mám zase víc odvahy a taky sebevědomí na další cestě životem. Měj se hezky. Pavla


Přeji krásný den Heli.
Chci jen poděkovat za včerejší den!!!! Co mi to vše dalo, nejde ani popsat!!!
Děkuji za Tebe že jsi…..tolik mi toho předkládáš k pochopení….jak jsem říkala…hnedle poprvé, když jsem od Tebe odcházela z regrese…věděla jsem, že jsem u Tebe na správném místě…….kdyby jsi jen věděla, jak nyní pociťuji, jak jsem žila………….ne, nesoudím se za to….asi to tak mělo být. VŠE, co jsem dělala v životě…..a ty víš již mnohé, čím jsem prošla, ANO mělo to tak být…jinak bych se neocitla u tebe…na kurzech……na večerech sezení……..
Asi každý máme v sobě toho spoustu nevyřešeného….a budeme stále nacházet odpovědi na to, co se nám děje…..a proč tomu tak je……
Přesto Helenko, DĚKUJI MOC!!!
To vše,co jsem (zatím) poznala……..za to vše jsem MOC VDĚČNÁ!!!!!!!!!! A i kdyby to mělo být jen toto co nyní vím, přesto všechno mě to změnilo….změnilo mi to pohled na SEBE!!!!! na mé žití, na mé okolí a na vše, kde se nyní pohybuji.
PŘEJI TI KRÁSNOU NEDĚLI a ty již víš, jak mé emoce musí jít ven a protože to nemám komu říci…vždy usedám k PC, abych napsala tobě!
Děkuji, že to čteš, děkuji, že jsi……. Jsem za to vděčná a vždy budu!!!!
Světlana


Hezký večer Helo,
Chtěla bych Vám poděkovat, za vyčištění mysli a pocitů.
Dlouhou dobu se nabalovaly problémy na sebe a pařád jsem je zvládala. Přišlo umrtí blízké osoby a vše spadlo a přímo na mě. Sesypala jsem se, skončila u psychiatričky pojídáním prášků….. Vím, že ještě zdravotně nemám vyhráno, ale začala jsem na sobě pracovat, a to je nejdůležitější.
Děkuji, že jste mi ukázala cestu, kde začít. Velice mi pomohla regrese, a myslím si, že odstartovala moje druhé, silnější já. Cítím zase tu sílu, kterou jsem měla kdysi, ale s jiným pohledem. Chci na sobě pracovat, regrese mě donutila zamyslet se i na mých chybách…..
Navštívila jsem Vaše www stránky pro relaxaci. Fakt super, vím už, že emoce musí ven a tak mi tekly slzy nad tou krásou obrázků i nad slovy, které je doprovází. Začínám být jiná – snad lepší a vnitřně silnější – a to díky Vám.
Děkuji Jitka Sedláková Jihlava


27 komentářů u „Reference

 1. Díky moc :-)
  Chtěla jsem Ti poděkovat za úžasné zážitky po semináři. Každý den něco zkouším a je to bomba, je to nádherný, je to krásný je to opravdu neskutečný.
  Také velký dík za Tvůj přístup, za uchopitelnost, věcnost a jasnost všech těch informací. Pokud můžu za sebe něco říct, přivolala jsi mi do života, krásu, radost a lásku ke všemu co je. Kvantuju doma, kvantuju v práci a děti na to úžasně reagují, ba co víc, oni to opravdu umí a baví je to :-). Lžičku jsem ohnula hned po návratu domů. Pomalu nemáme čím míchat kafe :-). Moje devítiletá dcera už dělá kvantovou vlnu mně i manželovi, a lžičku ohnula za dvě minutky. S dětma pracuju už dlouho, ale až teď začínám mít pocit, že jim opravdu začínám rozumět. Uvědomuju si váhu slov co říkám a jaký můžou mít dopad na jejich vnímání a prožívání.
  Mám Tě moc ráda a děkuji za to, co jsi pro nás udělala a stále děláš.
  Měj se krááááásně a bááááájově.
  Maruška

 2. Chci poděkovat za skvělý kurz na obnovu zdraví. Přestala mi bolet záda. Možná i tím, že jsem se na kurzu naučila neřešit problémy, které nejsou moje. Děkuji i za skvělé meditace, které mi ukázaly kus mého nitra. Dokonce už mluvím i se svou sousedkou. A odešla i bolest kolen a strach z budoucnosti. Děkuji, děkuji. Jitka Marvanová.

 3. Dobrý den. Přišel jsem se zablokovanýma zádama a odešel jsem s novým úhlem pohledu na život. Nevím, jak to děláte, ale to musí být zřejmě nějaký dar. Podobné věci už jsem mnohokrát slyšel, ale nikdy mi to do sebe nezapadalo a proto jsem tomu nevěřil. Vy jste mi to dokázala vysvětlit přímo na mé životní situaci, takže jsem to dokázal pochopit a vyřešit a moje záda už nemusí nést ty nesmyslné věci, které jsem tam nakládal a neustále něco řešil, co ani nemylo moje. Máte moji poklonu. Už jsem vám poslal i švagrovou, tak snad přišla. Mějte krásné dny. Vašek.

 4. Dobrý večer. Chci Vám touto cestou poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytla. Jsem moc rád, že pracujete i na dálku. Zablokovala se mi záda a plná čekárna pacientů. Neumím si představit, co bych dělal, kdyby jste mi nepomohla. Moc Vám děkuji a snad Vám to někdy oplatím. Aleš.

 5. Dobrý večer pani Partyková, už dlhši čas na Vás myslim , že Vám napišem,,,
  Myslim si, že tá osobná Terapia, čo sme spolu mali cez skype, ináč sa to nedalo, lebo som v zahraniči v Norsku, malo na mna velký učinok,,, pomohlo mi to prekonať vela prekážok, pochopila som vela podstatného, a to vdaka Vám,,, Týmto Vám chcem úprimne z celého srdca podakovať,,, som kludnejšia,,, sebavedomejšia, nestarám sa o problémy iných,, hlavne len o svoje,,, a chcela by som vám oznámiť Radostnu správu že čakám Bábetko, po ktorom som tužila celý život, mám teraz 42 rokov a stal sa zázrak,,, stále si hovorim Zázraky sa deju každý den,,, a je to pravda. Teraz som v 5 mesiaci tehotenstva a dufam že všetko dopadne dobre. Takže ešte raz velké Dakujem.
  Evka

 6. Dobrý den. Moc děkuji za nový úhel pohledu. Začali jsme s manželem komunikovat podle vašeho doporučení a jsme z toho nadšení. Nikdy jsme netušili, že to jde i jinak. Nás vztah se úplně změnil. Děkujeme, že předáváte své zkušenosti dál. Adriana

 7. Dobrý den paní Partyková.
  Moc děkuji za změnu mého postoje vůči porodu. Okolí včetně lékařů mě strašilo, jak to bude komplikované. Udělala jsem moc dobře, když jsem vyhledala vaši pomoc. K údivu lékařů i mé rodiny jsem porodila snadno a v klidu. Moc vám děkuji. Spokojená maminka Alice a syn Martin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *