Semináře

Budeme používat mentální techniky, meditace, kreslení a rozhovory o věcech mezi nebem a zemí. Všechny semináře jsou prožitkové. Neučíme se jen teorii, ale prožíváme i svoje pocity.

Vezměte si sebou blok na psaní, psací potřeby, pastelky, kapesníčky na emoce, pohodlné oblečení, jídlo, pití, přezůvky a chuť objevovat nové věci.

Na všechny akce je potřeba se předem objednat.
Všechny semináře se konají v Brně.

 

Nejbližší semináře

02.02.2018 Večer konstelací
03.02. - 04.02.2018 Kvantové tvoření reality
24.02. - 25.02.2018 Inviin – intuitivní mimosmyslové vnímání
10.03. - 11.03.2018 Odhalení osobnosti podle rysů obličeje

Večer konstelací

Termín konání: 02.02.2018 v době 16:30 - 19:30

Cena: 150 Kč

Místo konání: Antonínská , Brno

Přihlásit se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda(zavináč)seznam.cz


Řešíte vztahy v práci či v rodině? Nechápete, proč se k vám lidé chovají zvláštním způsobem? Nedokážete pochopit chování lidí kolem sebe? Nejede vám auto? Máte nemocného pejska? Nerozumíte si s dětmi či rodiči? Hledáte odpovědi na svoje otázky?

Pojďte si s námi postavit konstelace a pochopit příčiny vašich potíží.

Budete pozorovatel svého života i aktivní účastník situací dalších zúčastněných..

Nevíte co jsou to konstelace? čtěte zde

Kvantové tvoření reality

Termín konání: 03.02. - 04.02.2018 v době 09:30 - 18:00

Cena: 3500 Kč

Místo konání: Antonínská, Brno

Přihlásit se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda(zavináč)seznam.cz


Už jsme to slyšeli mnohokrát. Myšlenky utvářejí naši realitu. Pravda je ovšem většinou taková, že skutek utek. Někde se stala chyba.

Pojďme si to poslechnout znovu kvantové tvoření reality. Třeba tam najdeme poslední kamínek od mozaiky a pochopíme celý obraz, který nám doposud unikal.

2 denní kurz na pochopení práce s energií v kvantovém poli.

Toto pochopení a následně novou dovednost lze používat v každodenním životě. Naučíte se tvořit si svoji realitu a to ve všech rovinách bytí.
S touto novou možností si lze vylepšit zdraví, vztahy, úspěch, pracovní výsledky, fyzické i psychické problémy, strach, nespavost, přejídání, …
Prostě vše, na co si jen vzpomenete.

Na semináři probereme teoretické informace, které si budeme procvičovat v praxi ve skupině.
Zároveň budeme vnímat, jak jsme klidnější, uvolněnější a postupně nám budou z těla odcházet různé bloky a negativní emoce. Tím nám odejdou i různé zdravotní problémy. Budeme cestovat v čase, měnit strukturu potravin, harmonizovat vztahy, regulovat výši příjmu, dodávat tělu potřebné vitamíny atd.

Podrobnosti o průběhu kurzu a o platbě dostane účastník po přihlášení.
Přihláška je pak platná až po obdržení zálohy 1000 Kč nebo 40 Euro.

Inviin – intuitivní mimosmyslové vnímání

Termín konání: 24.02. - 25.02.2018 v době 09:30 - 18:00

Cena: 3500 Kč

Místo konání: Antonínská, Brno

Přihlásit se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda(zavináč)seznam.cz


Mnoho z nás se zajímá o esoteriku a snaží se naučit určité techniky, které by nám pomohly najít štěstí a spokojenost a možná i smysl života. Navštívíme kurz a tam se přesvědčíme, že naší sousedce funguje určitá metoda a jsme rozčarováni, že nefunguje i nám. A tak hledáme stále dokola. Čteme knihy a snažíme se naučit uvedené postupy. Jednoho dne určitě nalezneme metodu, nebo potkáme někoho, kdo nám ukáže, jak to máme dělat. A tak hledáme a hledáme.

Mnoho klientů se mě ptá, kde by měli začít, co by měli dělat, jak to mají dělat, …..

Určitě každý z nás slyšel, že jsme originální a jedinečná bytost. Přesto chceme dokázat to, co dokáže někdo jiný, zlobíme se na partnera, že nechápe to co my, že se nechová jako my, že necítí to, co my, ……

Nabízím vám jedinečný prožitkový seminář, kde se budeme učit vnímat centrum, kudy k nám přicházejí vjemy. Pozor, každý ho máme jinde. Tím centrem se pak budeme napojovat na zdroj informací. Nabízím vám pomoc při hledání kontaktu se svým nitrem, se svoji duší, se svým moudrým já, podvědomím, nadvědomím,… Prostě každý tomu říkáme jinak, ale cíl máme podobný.

Spokojeni jsme až tehdy, když se nám podaří přijmout sami sebe, porozumět si, komunikovat se svým nitrem, až pochopíme jak to udělat, abychom si dovolili být šťastní a pak teprve můžeme rozumět svému okolí. Budeme se učit intuitivně vnímat informace ze všech vrstev bytí a to zcela přirozenou a individuální formou. Metoda Inviin nám umožní používat šestý smysl.

Náplň semináře:  Budeme si ve skupině číst myšlenky, diagnostikovat a léčit nemoci, třídit barvy pomocí pocitů, hledat předměty v prostoru, rozebírat automatickou kresbu, ohýbat vidličku, napojovat se na jiného účastníka pomoci osobního předmětu a mnoho dalšího a to bez použití pěti smyslů, které tak důvěrně známe.

Podrobnosti o průběhu kurzu a o platbě dostane účastník po přihlášení.
Přihláška je pak platná až po obdržení zálohy 1000 Kč nebo 40 Euro. Cena za kurz – 3500 Kč.

 

Odhalení osobnosti podle rysů obličeje

Termín konání: 10.03. - 11.03.2018 v době 09:30 - 18:00

Cena: 3500 Kč ( opakující má slevu 50% )

Místo konání: Antonínská, Brno

Přihlásit se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda(zavináč)seznam.cz


Zamysleli jste se někdy nad tím, proč má každý člověk jiný tvar rtů, nosu, čela a podobně?

Slyšeli jste o tom, že podle výrazu ve tváři, podle držení těla a podle gestikulace se pozná, jak se osoba cítí a jek se zachová v určitých situacích?

Možná by pro vás bylo zajímavé nebo i užitečné, vědět, jaké charakterové vlastnosti má člověk, se kterým jste se setkali nebo kterého chcete požádat o pomoc nebo ho třeba zaměstnat.

Přijďte za námi hravou formou objevit, proč se lidé ve vašem okolí chovají právě tak a ne jinak. Lépe jim pak porozumíte a budete na ně nahlížet z jiného úhlu pohledu.

Na seminář si můžete přinést portréty svých blízkých, aby jste se o nich naučili získat užitečné informace. Pro vás bude stačit zrcátko. Také si můžete přinést fotografii z dětství, aby jste se podívali, jak vás zformovalo vaše okolí k obrazu svému. Také po sňatku se mnohdy člověk změní.

Přihláška je platná až po zaplacení zálohy 1000 Kč.